Adım Adım Dijital Pazarlama

Her işte olduğu Dijital Pazarlama sürecine başlarken de önceliğiniz planlı olmak olmalıdır. Doğru strateji ile ilerleyeceğiniz bir dijital pazarlama süreci her aşamada daha sağlam adımlar atmanızı sağlayacaktır.

İlk adım: Marka

Dijital Pazarlama sürecine başlarken markanızı, logonuzu ve en önemlisi marka tescilinizi gözden geçirmeniz size avantaj sağlayacaktır. Herkes tarafından kolaylıkla algılanabilecek doğru bir isim, sizi diğerleriden ayırt edecek profesyonel bir logo tasarımı ve koruma altına alınmış bir marka bu süreçte derin ve sağlam temeller atılması anlamına gelecek.

Markanıza uygun bir alan adımı seçimi sıranın web site tasarımına gelmesi için için iyi başlangıç olacak.

Merkez nokta: Web Site Tasarımı

Reklamlarınızı televizyonda, gazetede, radyoda da yayınlayabilirsiniz ama artık neredeyse bütün reklamların tek bir varış noktası var. Web siteniz artık sadece dijital kimliğiniz değil, işletmenizi imajı. İşletmenizi, ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde temsil edecek kurumsal web sitesi tasarımı için saatlerinizi, günlerinizi belki de aylarınızı ayırmanız gerekebilir. Bu zaman harcamak değil, geleceğe yatırım olacak. Çünkü bundan sonraki işi siz değil web siteniz üstlenecek. Sizin uzun emekler sonucu hazırladığınız tek bir sunumu dünyanın heryerinde milyonlarca kez tekrarlama kapasitesine sahip olan web siteniz yapacak.

Hazırladığınız profesyonel görseller ziyaretçilerin ilgisini çekerken, yazdığınız güçlü argümanlar onları ikna etmeye çalışacak. Bu süreçten sonra daha fazla teklif vermeye başlayabilirsiniz veya siparişler hızla artabilir. Belki de arkadaşlarınız iş yerinizin web sitenizi incelerken size daha fazla saygı duymaya başlayacak veya yeni iş pozisyonları için daha iddialı adayların başvurmaya başladığını gözlemeleyeceksiniz.

Bu aşamada başarılı web sitenizin daha fazla ziyaret alması için farklı yöntemlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yeni projeniz için size nasıl yardımcı olabiliriz?
trydo