Teklif Alın

Web Sitesi Tasarımı

İnsan davranışlarının hızla değişmesiyle birlikte firmaların pazarlama politikalarında da büyük bir değişim yaşanıyor. Artık her firma geleceğe yönelik adımlar atabilmek adına web sitesi tasarımı için profesyonel destek bekliyor.

Web tasarım; dijital dünyada yaşanan gelişmeler ve internet kullanımının büyük bir artış göstermesiyle birlikte önemli hale geldi. İşletmeler ve firmalar internette varlık gösterebilmek adına kurumsal ve kullanıcılara hitap eden bir web sitesine sahip olmalıdır. Web sitenizin firmanızı en iyi şekilde tasarımını yapacak ve kullanıcı hedeflerinize uygun şekilde strateji geliştirecek bir ekiple birlikte oluşturulması gerekir.

Marka bilinilirliğini arttırma, kullanıcıların markaya güven duymasını sağlayarak sadık bir müşteri kitlesi çekebilmek adına kaliteli bir web sitesi şarttır. Web sitesi tasarımı hedef kitlenizi yönlendireceğiniz aksiyona göre tasarlanmalıdır. Satın alma odaklı, telefonla iletişime geçme odaklı ya da farklı kaynaklardan firmaya ulaşmaya yönelik farklı tasarım ögeleri kullanılmalıdır. Web sitesi tasarımına geçmeden önce hedeflerinizi belirlemeniz ve daha sonra profesyonel bir ekibe başvurmanız yeterli olacaktır.

Kurumsal Web Tasarım

Birçok sektör dijitalleşme sürecine girdiği için firmalar rakipleriyle mücadele edebilmek adına kurumsal web sitesine sahip olmalıdır. Kurumsal web tasarım; markanızın hedef kitlenize daha görünür olmasını sağlayacaktır. Rexa Web Tasarım Ajansı olarak firmanız için en kaliteli kurumsal web sitesi tasarım stratejisini hayata geçiriyoruz.

Web sitenizi tasarlarken renk, şema, model, logo gibi tüm kurumsal noktaları firmanızı en iyi yansıtacak ve sektörünüzde öne çıkaracak şekilde oluşturuyoruz. Kurumsal web sitesi tasarımı yaparken sektörünüzü de derinlemesine araştırıyoruz ve iş ortağınız olarak sizin fikirlerinize de değer veriyoruz. Sizlere fikir üretme konusunda da yardım ediyor ve her aşamada beyin fırtınası ve net verilerle ilerliyoruz.

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web sitesi tasarım fiyatları tamamen sizlerden gelen talepler ve firmamızın kullanacağı teknolojilere göre değişmektedir. Web sitenizde istediğiniz özelliklere göre fiyatlarda değişiklikler oluyor. Hazır web yazılımlarıyla görseller ve içerikler siteye hızlı bir şekilde yerleştirilir ve kolayca bir web sitesi teslim edilebilir.

Rexa Web Tasarım Ajansı olarak rakiplerimizden en büyük farkımız kendimize has profesyonel içerik yönetim sistemi ve özgün web yazılımları kullanmamız oluyor. Firmanız için sıfırdan web sitesi yazılımları oluşturuyoruz. Sizler için kişiselleştirilmiş web siteleri teslim ediyoruz.

Web tasarım fiyatları belirlerken web sitenizin içerik kapsamı, web sitenizin ara yüzü, teknik altyapılar ve programlamalar, arama motoru optimizasyonu gibi tüm bileşenleri dikkate alıyoruz. Taleplerinizi dinliyor ve size özel çözümler üreterek sizler için fiyat teklifi sunuyoruz.

Web sitesi tasarım fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Web Sitesi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web sitesi tasarımı, gelişmiş kullanıcı deneyimi ve basit ara yüz ilkelerine göre yapılmalıdır. Web sitesine giren kullanıcılar istedikleri içerikleri bulamadığında ve web sitesi karışık gelirse ortalama %38’i siteyi terk ediyor.

Web tasarım firması olarak web sitenizi tasarlarken şu adımları izliyoruz;

 • Hedef Belirleme ve Strateji Geliştirme: Öncelikle sizlerle bir tanışma toplantısı yaparak hedeflerinizi belirliyoruz. Web sitesinde satış yapma, ürün tanıtma ya da bilgi verme gibi farklı amaçlara yönelebilirsiniz. Web sitenizin amacı belirleyerek bu hedeflere ulaşabilmek adına web tasarım stratejisi geliştiriyoruz.
   
 • Kurumsal Marka Kimliği Yaratma: Hedeflerinizi öğrendikten sonra en doğru web tasarım stratejisini oluşturuyoruz. Bu adıma geldiğimizde elimizde veri oluyor. Bu süreçte kurumsal marka kimliği oluşturmak adına marka renklerinizi öne çıkaracak bir web sitesi tasarlıyoruz. Logonuz, marka renkleriniz mutlaka web tasarım renkleriyle uyumlu olarak tasarlanmalıdır.
   
 • Web Tasarım Trendleri İnceleme: Web tasarım trendleri sürekli değişiyor. Bu yüzden sektörünüzde ve genel olarak web tasarımda en çok tercih edilen trendleri takip ediyoruz. Tasarım aşamasında rakiplerinizi inceliyoruz, potansiyel ziyaretçilerinizin isteklerini araştırıyoruz. Sektörünüzde öne çıkan stilleri ve renkleri dikkate alıyoruz. Renklerin gücünden yola çıkarak potansiyel müşterilerinizi müşteriniz haline getiriyoruz.
   
 • Dil Seçimi ve Yazılım Tercihi: Kurumsal web tasarım yaptıracaksanız profesyonel yazılımlar tercih etmelisiniz. Ancak profesyonel yazılım tercih ederken hem bütçenize hem de hedeflerinize uyumlu noktaları belirlemelisiniz. Rexa Web Tasarım Ajansı olarak ziyaretçi deneyimini ve memnuniyeti en üst sırada tutarak web sitenizin tasarımında sizlere destek oluyoruz. Bizler kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturmak ve size özel içerik yönetim sistemi oluşturabilmek adına Asp.net gibi profesyonel sistemler kullanıyoruz. Web siteniz için hedeflediğiniz kitleye göre en uygun dili belirliyoruz ve buna göre ilerliyoruz.
   
 • Mobil Uyumlu Web Sitesi: Akıllı telefon ve mobil internet kullanımı masaüstü kullanım karşısında her geçen gün daha da güçleniyor. Ayrıca 2015 yılında Google’da mobil uyumluluğu önemli bir sıralama kriteri olarak duyurdu. Bu yüzden mobil uyumlu web sitesi tasarımı da zorunluluk haline geldi. Web sitenizi mobil uyumlu şekilde tasarlıyoruz. Mobil kullanıcı deneyimi için de en uygun ara yüzü ve yönetim sistemini geliştirmeye dikkat ediyoruz.
   
 • Web siteniz için bu bölüme kadar önemli birçok aşamayı geride bıraktık. Artık size gösterebileceğimiz somut adımlara geçiyoruz. Elde ettiğimiz tüm verileri dikkate alarak sizler için kurumsal bir web sitesi taslağı kurguluyoruz. Böylece web sitesi tasarımı projemizde sitenizin temel görünüşünü ortaya çıkarıyoruz. Web sitenizin temel bileşenleri kullanıcı deneyimi, arama motoru kriterleri, kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Şablonu size sunuyoruz ve web sitenizi oluşturduğumuz temel taslak üzerine geliştiriyoruz.
   
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Web sitenizi bu aşamaya kadar oluşturduk. Bu aşamadan sonra web sitenizin içine yönelik çalışmalarımız başlıyor. İçeriklerin bulunacağı yerler, ana sayfa düzeni gibi ince çalışmalara geçiyoruz. Burada arama motoru optimizasyonuna uygun bir çalışma yürütüyoruz. Arama motorlarını ve kullanıcı deneyimini de dikkate alarak içeriklerin optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Meta açıklamaları, title etiketlerini, site içi bağlantıları ve site haritası gibi tüm noktaları arama motorlarının kurallarına göre oluşturuyoruz.
   
 • Web Sitesini Test Etme: Web sitenizi sizin istekleriniz, hedef kitle verileri, sektör ve web tasarım trendleri, kurumsal kimliğinize göre tasarladık. Daha sonra gerekli arama motoru optimizasyonu çalışmalarını da bitirdik. Web sitenizi size teslim etmeye hazırız. Web sitenizi yayına almadan öne web sitenizi test ediyoruz. Web sitenizdeki tüm bağlantıların çalışma durumunu, içeriklerin doğruluğunu ve kalitesini, mobil cihazlarda dahil tüm cihaz ve tarayıcılara uyumluluğunu kontrol ediyoruz.
   
 • Web Sitesini Yayına Alma: Web sitenizin testlerini yaptıktan sonra sizin de onayınızla yayına alıyoruz. Web sitenizi kurumsal kimliğinize uygun, hedefleriniz doğrultusunda, müşteri kitlenizin isteklerine ve tüm web tasarım trendlerine uygun olarak geliştirdik. Arama motorlarının isteklerini de dikkate alarak içerik yönetim sisteminizi ve sayfalarınızı oluşturduk. Daha sonra kontrolleri de yaptıktan sonra web sitenizi yayına alıyoruz.
   
 • Web Sitesi Analizi: Profesyonel web tasarım firması olarak web sitenizi yayına alıp size teslim ettikten sonra işimiz bitmiyor. İş ortağınız olarak web sitenizi takip etmeye devam ediyoruz. Web sitenizin kullanıcı istatistiklerini ve diğer tüm verilerini analiz ediyoruz. Yaptığımız analizlere göre web sitenizi geliştirecek stratejileri oluşturuyoruz. Bu süreçte sizlerle fikir alışverişi yaparak web sitenizi geliştirecek çalışmalara devam ediyoruz.
   

Profesyonel Web Tasarım Ajansı

Rexa, profesyonel web tasarım ajansı olarak kurumsal ve bireysel müşterilerine özel web sitesi tasarlamaktadır. UX Desing yani kullanıcı deneyimini üst sırada tutacak, hedeflerini net olarak ifade eden bir web sitesi tasarlamak için ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Web tasarım İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de ve dünyada yürüttüğümüz profesyonel bir iş alanı. Gelişmiş alt yapı ve müşteriye özel çözümlerle firmanıza değer katacak bir web sitesi tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Web Sitesi Tasarımı

Ücretsiz web sitesi tasarımı amatör olarak faaliyet yürütecek kişiler için uygundur. Ücretsiz çalışmalar istediğiniz özellikleri sağlamayacağı için işletmeniz adına profesyonel bir çözüm değildir. Bu yüzden işletmenizin dijital hedeflerine ulaşabilmek adına ücretsiz web sitesi tasarımı yaparsanız sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz.

Web sitesi tasarım programı, kurmak istediğiniz web sitesi üzerinde sizlere sınırlı kontrol gücü verecektir. Bu programlar hazır şablonlar üzerine oluşturulduğu için sınırlı bir yetkiyle kişiselleştirilmiş bir siteden uzak tasarım sunarlar.

İşletmenizi büyütmek, daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına Rexa Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel ekibimizle sizleri bekliyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve sizler için aradığınız web sitesini birlikte tasarlayalım.

Ticari faaliyetlerde yaptığınız yatırım oranında kazanç elde edebileceğinizi düşünerek web sitesi tasarımı için bir bütçe ayırmalısınız. Bütçenizi en verimli şekilde kullanabilmek adına hedeflerinize ulaşmanızda rol oynayacak web sitesine sizin için en iyi web tasarım ajansı ile çalışarak ulaşabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları ve kurumsal pazarlama faaliyetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tasarım, teknoloji ve reklam süreçlerinizin tüm dijital platformlarda yönetilmesi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!
Web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama sürecinizin geliştirilmesi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Teklif Formu